02.09.2022 r. odbyła się uroczystość przekazania żołnierzom wyremontowanego internatu przy ul. Waldorffa 37 w Warszawie. W symbolicznym wręczeniu kluczy do 50 zmodernizowanych kwater w budynku dawnego hotelu Legii dla żołnierzy pełniących służbę w Warszawie wziął udział m.in. wiceprezes Agencji Mienia Wojskowego Piotr Jastrzębski, przedstawiciele Ministerstwa Obrony Narodowej i Sił Zbrojnych RP, kierownictwo i pracownicy Spółki AMW SINEVIA oraz władze samorządowe dzielnicy Bemowo.

Inwestycja wykonana dla Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Warszawie.  W wyniku przeprowadzonej gruntownej modernizacji w budynku internatowym przy ul. Waldorffa 37 w Warszawie powstało łącznie 50 pokoi jednoosobowych – każdy z aneksem kuchennym. Blisko połowa z nich jest wyposażona w łazienki, natomiast pozostałe mają łazienkę wspólną dla 2 lub 3 osób. Wszystkie pomieszczenia w internacie zostały w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD i RTV.

Do dyspozycji mieszkańcom oddano również ogólnodostępną, przestronną kuchnię z jadalnią, w której znalazły się dodatkowe kuchenki elektryczne, lodówki, mikrofalówki, czajniki, stoły 
i krzesła. W internacie urządzono również świetlicę, wyposażoną w wygodne krzesła i telewizor.

W budynku znajduje się obecnie 50 kwater internatowych o łącznej powierzchni użytkowej ponad 1700 m2. Wszystkie lokale zostały wykończone „pod klucz” i są w pełni gotowe do zamieszkania dla żołnierzy. Internat powstał z myślą o wojskowych pełniących służbę w stolicy w centralnych instytucjach i jednostkach, m. in. w Dowództwie Generalnym Rodzajów Sił Zbrojnych, Komendzie Głównej Żandarmerii Wojskowej, Sztabie Generalnym Wojska Polskiego, Centralnym Wojskowym Centrum Rekrutacji oraz Dowództwie Operacyjnym Rodzajów Sił Zbrojnych.

Wykonawca: AMW SINEVIA Sp. z o.o.

Inwestor: Oddział Regionalny Agencji Mienia Wojskowego w Warszawie

Miejsce realizacji: Warszawa