Biuro przepustek w Lotniczej Jednostce Wojskowej w Dęblinie to kolejna inwestycja zakończona z sukcesem. Budynek o prostej formie nawiązuje swoim kształtem do elementu skrzydła samolotu i jest istotnym elementem systemu ochrony każdego kompleksu wojskowego. Biuro przepustek jest budynkiem parterowym, wolnostojącym o kubaturze 979,4 m3 i powierzchni zabudowy 236 m2. Szkielet budynku składa się z elementów żelbetowych i murowanych.

W dniu 01.12.2016 roku w uroczystości oddania budynku do użytkowania udział wzięli m.in. Szef Rejonowego Zarządu Infrastruktury w Lublinie Pan płk Krzysztof Kołb-Sielecki, Dowódca 41 Bazy Lotnictwa Szkoleniowego Pan płk pil. Artur Kałko oraz  Dowódca 4 Skrzydła Lotnictwa Szkoleniowego Pan płk Wojciech Pikuła. Spółkę reprezentowali Wiceprezes Zarządu Pan Marek Jassak, Dyrektor ds. Przygotowania i Realizacji Inwestycji Pan Maciej Więckowski oraz Dyrektor Regionalny Kierownictwa Zespołu Budów Pan Henryk Osiński.

Wykonawca: SINEVIA Sp. z o.o. – Kierownictwo Zespołu Budów w Jarosławiu

Inwestor: Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Lublinie.

Inwestor: Agencja Mienia Wojskowego.

Galeria

[dt_photos_masonry padding=”15″ responsiveness=”browser_width_based” columns_on_desk=”4″ category=”biuro-przepustek-deblin”]