W dniu 9 listopada 2015 roku SINEVIA oddała kolejny nowo wybudowany budynek mieszkalny w Szczytnie przy ul. Bohaterów Września 1939 dla żołnierzy garnizonu w Szczytnie.

Inwestycja została wykonana przez SINEVIA Kierownictwo Zespołu Budów w Nowym Dworze Mazowieckim dla Oddziału Regionalnego AMW w Olsztynie. Jest to budynek mieszkalny czterokondygnacyjny z poddaszem użytkowym o zwartej dwu segmentowej bryle, posiadający 24 mieszkania po 12 w każdym z segmentów. Obiekt jest całkowicie podpiwniczony a na parterze znajdują się dwa mieszkania zaprojektowane z myślą o osobach niepełnosprawnych. Dodatkowo wybudowano 25 miejsc parkingowych. Całkowita powierzchnia wybudowanego obiektu wyniosła 2.588,38 m2.

W uroczystości udział wzięli oprócz rodzin żołnierzy, którym zostały przekazane klucze również Z-ca Dyrektora Oddziału Regionalnego AMW w Olsztynie Pan Leszek Kondratowicz, Prezes SINEVIA Pan Robert Kościelny, Dyrektor Regionalny Kierownictwo Zespołu Budów w Nowym Dworze Mazowieckim Pan Artur Tabiszewski oraz Kierownik Zespołu Marketingu Pan Karol Bielec.

Galeria

[dt_photos_masonry padding=”15″ responsiveness=”browser_width_based” columns_on_desk=”4″ category=”bud-mieszk-szczytno”]